HAKKIMIZDA

Kurumsal


HEDEFLERİMİZ

Güldoğan olarak hedefimiz ve taahhüdümüz dünyadaki seçkin müşterilerimizin ihtiyaçlarını, beğenilerini en üst düzeyde karşılayabilecek tasarımcılarımız, müşterilerimizin ve stilistlerinin fikirleri doğrultusunda yaratıcı ve mükemmel kumaşlar üreterek piyasa taleplerine seri bir şekilde cevap verebilmektedir.

EN İYİ KALİTE ÜRETİM

Her sezon pazara sunulan koleksiyonlar titiz bir araştırma geliştirme moda trendleri nin yakın takibi ile yaratıcı ve yenilikçi ürünler içermektedir. Kumaş üretiminin bütün aşamaları en son teknoloji makine ve ölçme değerlendirme sistemleri ile tamamen kontrol altındadır.

DOĞAYA SAYGI

İnsanlara saygı, hayvanlara, tabiata sevgi ve koruma, katı bir çevre duyarlılığı çerçevesinde Güldoğan ve çalışanlarının temel değerleridir. Güldoğan atıklarının arıtılması ve geri dönüşüm kontrollerinin en sıkı ve önemle takip edildiği Türkiye’ nin pilot organize sanayi bölgesinde bulunmaktadır. Güldoğan kimyasal maddelerin kullanımını azaltma ve ısı geri kazanım üniteleri yatırımlarını tamamlamış temiz enerji kaynakları için projelerini değerlendirmektedir.

SERTİFİKA VE STANDARTLARIMIZ

GÜLDOĞAN MENSUCAT SAN. TİC. A.Ş. kurulduğu ilk günden itibaren kalite standartlarına verdiği önem sayesinde kısa sürede tanınarak kalıcı temellerini oluşturmuştur. Firmanın değişmez prensipleri arasında kaliteli üretim, sosyal uygunluk politikası ve çevre dostu üretim yer almaktadır.

Tüm çalışanlar kaliteli üretim ve sürekli iyileştirme prensiplerini benimsemekte, tedarikçi firma seçiminden ürünün son aşamasına kadar değerli müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

GÜLDOĞAN MENSUCAT ilk olarak 2012 yılında OEKO-TEX , 2016 yılında ISO 9001, 2017 yılında ISO 27001 belgelerini alarak kalite standartlarını en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmiştir. Son olarak doğaya, çalışanlarına ve müşterilerinin beklentilerine verdiği önemi GOTS ve GRS master sertifikalarını alarak kanıtlamış ve bu doğrultuda sürekli ilerlemeyi hedeflemektedir.

Güldoğan Mensucat A.Ş.

Merkez

BURSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ
EFLATUN CADDESİ NO.10 / 16159
NİLÜFER / BURSA / TURKEY

TEL : +90 224 241 99 50
FAX : +90 224 241 99 55

İstanbul

MEŞRUTİYET MAH. MATBAACI
OSMAN BEY SK. GENAY PLAZA
NO.4 D.7 80220 SISLI / ISTANBUL / TURKEY

Tel : +90 212 231 00 11 - 231 39 88
Fax : +90 212 231 23 55

  • ANASAYFA
  • KURUMSAL
  • ÜRÜNLER
  • ÜRETİM
  • ETKİNLİKLER
  • İK
  • İLETİŞİM
  • KVKK
  • EN